Plungės „Saulės” gimnazijai – 20!

20-mečio jubiliejų mininti Plungės „Saulės” gimnazija gegužės 6 dieną draugėn subūrė esamus ir buvusius gimnazistus, mokytojus, svečius.

Jubiliejaus iškilmių šventėje visi mintimis keliavo atgal į praeitį: dalindamiesi prisiminimais, buvusiais džiaugsmais ir vargais, jie minėjo gimnazijos kūrimosi ir augimo metus, atidavė duoklę istorijai, sveikino vieni kitus ir, žvelgdami į ateitį, kvietė jaunimą išsakyti savo mintis. Šventė vyko Plungės kultūros centro salėje, čia skambėjo iškilmingos kalbos bei sveikinimo žodžiai, o akį džiugino išmoningi gimnazistų pasirodymai.

Renginio pradžioje sveikinimo žodžius tarė Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis ir įteikė padėkas gimnazijos įkūrimo grupės nariams: gimnazijos direktoriui Algimantui Budriui, buvusiam gimnazijos direktoriui Juozui Milašiui bei matematikos mokytojai metodininkei Irenai Lukauskienei. Savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Vitalija Pociutė pasidžiaugė kolektyvo atradimais, pasiekimais, tradicijomis ir linkėjo, kad jaunų žmonių širdyse pasėtas žmogiškumo, racionalumo grūdas toliau augintų novatoriškus, perspektyvius, tradicijas puoselėjančius Plungės ir Lietuvos ateities kūrėjus. Gimnazijos direktorius Algimantas Budrys visus pasveikino ir pasidalijo mintimis apie mokyklą, trumpai apžvelgdamas svarbiausius jos istorijos faktus. Po to Šv. Jono Krikštytojo parapijos kunigas Alvydas Vaitkevičius palaimino ir pašventino naująją gimnazijos vėliavą, palinkėjo, kad ji neštų visai bendruomenei darną, kūrybingumą ir dvasinius turtus. Šventiniame renginyje griausmingais aplodismentais pasitiktas gimnazijos įkūrėjas, buvęs jos direktorius J. Milašius susirinkusiųjų dėmesį kaustė šmaikščiais ir unikaliais atsiminimais. „1997-ieji buvo virsmo metai, o aš buvau to virsmo dalis, kaip ir kiti mano kolegos”, – kalbėjo J. Milašius. – Prieš 20 metų kūrėme mokyklą, kurioje trūko suolų, įrangos ir vadovėlių, tačiau visi jautė, kad tampa ypatingo kūrinio dalimi. Idėjų, renginių, eksperimentų bei Švietimo ir mokslo ministerijos patikrinimų čia buvo daugiau nei kitur ir mes jautėme, kad kuriama mokykla yra žingsniu toliau nei kitos.”

Daug šiltų žodžių ir palinkėjimų pasakė partnerystės „Mendenas – Plungė” draugijos pirmininkė, Plungės miesto garbės pilietė Ulla Amsler, Lietuvos Respublikos Seimo nariai Jonas Varkalys ir Andriejus Stančikas, Plungės kultūros centro direktorius Romas Matulis, buvusi Plungės rajono savivaldybės švietimo skyriaus vedėja Idalija Alminienė, mokyklų direktoriai, buvęs Plungės rajono savivaldybės švietimo skyriaus vedėjas, Trečiojo amžiaus universiteto rektorius Stanislovas Tutlys, Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos direktorė Asta Žukauskienė. Netikėtą muzikinę dovaną susirinkusiems padovanojo 42-osios laidos abiturientai Mantas Česnauskas ir Paulius Bartkevičius. Šiemetiniai abiturientai gimnazijos direktoriui įteikė jubiliejinį 20-mečio antspaudą.

Renginio metu maloniai nuteikė gimnazistų atliekamos dainos, muzika bei netradicinis ir intriguojantis madų šou.
Dėkojame visiems dalyvavusiems gimnazijos šventėje. Ačiū už gerą energiją, dovanas, šypsenas, prisiminimus, nuoširdumą ir prasmingai praleistą laiką drauge! 

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on linkedin
 • Pirma pamoka 8:00 – 8:45
 • Antra pamoka 8:55 – 9:40
 • Trečia pamoka 9:50 – 10:35
 • Ketvirta pamoka 10:55 – 11:40
 • Penkta pamoka 12:00 – 12:45
 • Šešta pamoka 12:55 – 13:40
 • Septinta pamoka 13:50 – 14:35
 • Pirma pamoka 8:00 – 8:45
 • Antra pamoka 8:55 – 9:40
 • Klasės valandėlė 9:45 – 10:15
 • Trečia pamoka 10:20 – 11:05
 • Ketvirta pamoka 11:25 – 12:10
 • Penkta pamoka 12:30 – 13:15
 • Šešta pamoka 13:25 – 14:10
 • Septinta pamoka 14:20 – 15:05
Skip to content