Informacija būsimiems I (9 kl.) II (10 kl.) mokiniams ir jų tėvams/globėjams/rūpintojams dėl priėmimo mokytis į Plungės „Saulės“ gimnaziją

Būsimieji I-II (9-10 kl.) mokiniai su vienu iš tėvų/globėjų/rūpintojų bus kviečiami į gimnaziją birželio 16-18 dienomis, iš anksto telefonu suderintomis valandomis, sutarčių pasirašymui ir modulių pasirinkimui.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui dėl atvykimo į gimnaziją su jumis susisieks asmeniškai telefonu iki birželio 7 d.
Atvykstant prašome turėti rašymo priemonę ir apsauginę veido kaukę.

Būsimųjų I (9) klasių mokiniai pristato 8 klasių baigimo pažymėjimus iki liepos 3 dienos.

Būsimųjų II (10 kl.) mokiniai pristato 9 klasių mokymosi pasiekimų pažymėjimus iki liepos 3 dienos.

Dėl papildomos informacijos būsimiems I-II – okams (9-10 kl.) galima skambinti direktoriaus pavaduotojai ugdymui Neringai Sakalauskaitei tel. Nr. 864575084. 

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on linkedin
  • Pirma pamoka 8:00 – 8:45
  • Antra pamoka 8:55 – 9:40
  • Trečia pamoka 9:50 – 10:35
  • Ketvirta pamoka 10:55 – 11:40
  • Penkta pamoka 12:00 – 12:45
  • Šešta pamoka 12:55 – 13:40
  • Septinta pamoka 13:50 – 14:35
  • Pirma pamoka 8:00 – 8:45
  • Antra pamoka 8:55 – 9:40
  • Klasės valandėlė 9:45 – 10:15
  • Trečia pamoka 10:20 – 11:05
  • Ketvirta pamoka 11:25 – 12:10
  • Penkta pamoka 12:30 – 13:15
  • Šešta pamoka 13:25 – 14:10
  • Septinta pamoka 14:20 – 15:05
Skip to content