ERASMUS+ projekto „HOOKED ON MATHEMATICS” iššūkis Plungės rajono aštuntokams ir devintokams

2021 metų kovo 4 ir 18 dienomis Plungės ,,Saulės” gimnazijos ir Plungės rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus iniciatyva įvyko rajoninis integruotas matematikos ir anglų kalbos konkursas „Erasmus+ projektas „Hooked on Mathematics””.

Buvo sudarytos rajono mokyklų aštuntų ir devintų klasių mokinių grupės. Konkurso tikslas – skatinti ir motyvuoti mokinių domėjimąsi integruotais dalykais – matematika ir anglų kalba. Mokiniai išbandė GCSE matematikos užduotis, plėtė dalykines matematikos anglų kalbos žinias bei susipažino su Plungės ,,Saulės” gimnazijos vykdomu tarptautiniu projektu Erasmus+ „Hooked on Mathematics”. Konkursantai matematikos užduotis, kurios buvo pateiktos anglų kalba, atliko Microsoft Teams platformojoje, o Kahoot ,,Matematinių terminų lietuvių-anglų kalbų žodynėlis” – Zoom platformoje.

Kovo 4 dieną varžėsi septynių rajono mokyklų (Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos, Kulių gimnazijos, Platelių gimnazijos, ,,Ryto” pagrindinė mokyklos, ,,Saulės” gimnazijos, Senamiesčio mokyklos, Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos) devintų klasių mokiniai. Jų buvo dvidešimt. Kristupas Jasutis (mokytojos I. Kniukštienė, D. Kučinskienė) iš Kulių gimnazijos surinko daugiausia taškų ir laimėjo I vietą. Buvo skirtos dvi II vietos – Nojui Norvydui (mokytojos K. Salienė, D. Gromnickienė) ir Urtei Mikalauskaitei (mokytojos K. Salienė, D. Gromnickienė) iš Senamiesčio mokyklos. III vieta pasidalino Emilė Kėsaitė (mokytojos R. Sodienė, D. Gromnickienė) iš Senamiesčio mokyklos, Kamilė Daržinskytė (mokytojos L. Erminaitė, I. Stasytienė) iš ,,Saulės” gimnazijos ir Dominykas Norvilas (mokytojos L. Tolpegina, D. Domarkienė) iš ,,Ryto” pagrindinės mokyklos. Paskatinamasis prizas atiteko Kontrynai Grumblytei (mokytojos R. Sodienė, D. Gromnickienė) iš Senamiesčio mokyklos.

Dvidešimt keturi aštuntokai iš septynių rajono mokyklų (Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos, Babrungo progimnazijos, Kulių gimnazijos, Platelių gimnazijos, ,,Ryto” pagrindinė mokyklos, Senamiesčio mokyklos, Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos) varžėsi kovo 18 dieną. Aštuntokų grupės laimėtojai ,,Ryto” pagrindinės mokyklos mokiniai Judita Trumpulytė (mokytojos Z. Gulbinienė, A. Brazdeikienė) ir Deimantas Joneckas (mokytojos D. Margelienė, G. Bumblytė) surinko po lygiai taškų ir užėmė I vietą. Tos pačios mokyklos mokinė Deimantė Bagdonaitė (mokytojos D. Margelienė, G. Bumblytė) – II vietos laimėtoja. Laurynas Labžentis (mokytojos T. Čižauskienė, J. Černevičienė) yra Senamiesčio mokyklos mokinys ir dar vienas II vietos laimėtojas. Konkurso vertinimo komisija skyrė tris III vietas: Gabijai Bartkevičiūtei (mokytojos V. Uogienė, I. Šiurienė) iš Babrungo progimnazijos, Neimantui Rimavičiui (mokytojos J. Černevičienė, L. Oželienė) ir Aurėjai Vaitilavičiūtei (mokytojos J. Černevičienė, L. Oželienė) iš Senamiesčio mokyklos.

Dėkojame drąsiems mokiniams ir mokytojams, kurie priėmė naujo formato iššūkį bei kolegėms Renatai Gudienei, Aušrai Latakei ir Birutei Kaveckienei už pagalbą. Konkurso nugalėtojai bus apdovanoti padėkos raštais bei projekto Erasmus+ „Hooked on Mathematics” atminimo dovanėlėmis. Taip pat visi konkurso dalyviai gaus vardinius projekto rašiklius. Padėkos raštai ir atminimo dovanėlės konkurso nugalėtojams bei dalyviams bus pristatyti į mokyklas dar šį mėnesį.

Smalsūs ir norintys žmonės eina į rytojų. Ir jiems sekasi!

Projekto koordinatorės
Ligita Erminaitė ir Jolanta Mažuknė 

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on linkedin
 • Pirma pamoka 8:00 – 8:45
 • Antra pamoka 8:55 – 9:40
 • Trečia pamoka 9:50 – 10:35
 • Ketvirta pamoka 10:55 – 11:40
 • Penkta pamoka 12:00 – 12:45
 • Šešta pamoka 12:55 – 13:40
 • Septinta pamoka 13:50 – 14:35
 • Pirma pamoka 8:00 – 8:45
 • Antra pamoka 8:55 – 9:40
 • Klasės valandėlė 9:45 – 10:15
 • Trečia pamoka 10:20 – 11:05
 • Ketvirta pamoka 11:25 – 12:10
 • Penkta pamoka 12:30 – 13:15
 • Šešta pamoka 13:25 – 14:10
 • Septinta pamoka 14:20 – 15:05
Skip to content