Brandos atestatų įteikimo šventė 2017

Vidurvasaris – abiturientų išleistuvių metas. Malda ir palaiminimu, gausiais sveikinimais ir palinkėjimais į gyvenimą buvo išlydėta jau 49 – oji Plungės „Saulės” gimnazijos abiturientų laida – atestatai įteikti 207 – iems brandos egzaminus sėkmingai išlaikiusiems abiturientams.

Brandos atestatų įteikimo šventė vyko ypatingoje aplinkoje – Plungės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje. Iškilmės, į kurias susirinko gausi gimnazijos bendruomenė ir nemažas būrys svečių, prasidėjo Šv. Mišiomis, kurias aukojo kunigas Arvydas Mačiulis, kviesdamas kartu išgyventi džiaugsmą ir dėkoti Dievui už gausias malonės dovanas iš jo rankų bei prašyti globos ir palaimos ateities keliuose. Įkvepiantį ir jautrų pamokslą kunigas užbaigė palinkėdamas, kad Dievo gailestingumas, jo malonė neapleistų nei priimant svarbius sprendimus, nei toliau siekiant mokslų, nei žengiant savarankiško gyvenimo keliu.

Iškilminga „Saulės” gimnazijos 49 – osios laidos abiturientų brandos atestatų įteikimo ceremonija prasidėjo Lietuvos Respublikos himnu. Abiturientus sveikino gimnazijos direktorius Algimantas Budrys, dėkodamas jiems už buvimą kartu, už įneštą po mažą dalelę savo šilumos, vaikystės juoko ir jaunystės vėjo, prisimindamas jų susikaupusius veidus laikant egzaminus. Direktorius pasidžiaugė 49 – osios laidos abiturientų brandos egzaminų rezultatais ir pabrėžė, kad dvidešimt iš jų gavo 100 balų įvertinimus (Ieva Lygnugarytė – užsienio kalbos (anglų) bei lietuvių kalbos ir literatūros, Žygimantas Stongvilas – užsienio kalbos (anglų) ir matematikos, Jonė Virbickaitė – užsienio kalbos (anglų) ir matematikos, Ieva Vaitkevičiūtė – lietuvių kalbos ir literatūros bei matematikos, Greta Mačiuitytė – matematikos ir chemijos, Elena Grigalauskytė – lietuvių kalbos ir literatūros, Justinas Bagdonas – matematikos, Meda Mačiuitytė – matematikos, Raminta Stuopelytė – matematikos, Goda Valaišaitė – matematikos, Rokas Česnauskas – užsienio kalbos (anglų), Rokas Gulbinas – užsienio kalbos (anglų), Donatas Kaveckas – užsienio kalbos (anglų), Laima Paplauskaitė – užsienio kalbos (anglų), Edgaras Rimkevičius – užsienio kalbos (anglų), Matas Salys – užsienio kalbos (anglų), Rūta Simutytė – užsienio kalbos (anglų), Valdas Vitkauskas – užsienio kalbos (anglų), Povilas Zieringis – užsienio kalbos (anglų), Vilius Sausdravas – užsienio kalbos (anglų). Keturiems gimnazistams – Jonei Virbickaitei, Ramintai Stuopelytei, Dainiui Gudui ir Žygimantui Stongvilui- įteikti brandos atestatai su pagyrimu.

Abiturientus, jų tėvelius ir mokytojus sveikino Lietuvos Respublikos Seimo narys Jonas Varkalys. Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis kartu su Plungės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Vitalija Pociute dėkojo abiturientų auklėtojoms, o gimnazijos šimtukininkams įteikė padėkos raštus ir linkėjo tapus puikiais specialistais pasidalinti savo žiniomis, idėjomis bei patirtimi su savo kraštu, prisidėti prie bendrų darbų siekiant jo gerovės, gražėjimo ir klestėjimo. Abiturientus sveikino gimnazijos mokinių prezidentė Agnė Piepaliūtė, tėvų atstovai dėkojo pedagogams už jų vaikams suteiktas įvairiapuses žinias, už bendradarbiavimą, visiems linkėjo sėkmės ir laimės. Abiturientų vardu kalbėjęs Modestas Šaltupis neslėpė, kad per dvejus metus gimnazijoje būta įvairiausių momentų, patirta įvairiausių jausmų, bet paskutinę dieną liko tik pačios šviesiausios ir geriausios emocijos, už kurias jie dėkoja savo mokytojams.

Nuostabi šventė pasibaigė – abiturientai išėjo į didįjį gyvenimo kelią, bet mokykla visada prisimins juos ir lauks sugrįžtančių bent trumpam…

Neraškykit žvaigždžių danguje,
Bet kantriai dirbkit paprastus darbus
Ir būkite tikri, kad įprastos pareigos
Ir kasdienė duona
Yra saldžiausi dalykai gyvenime.
Duok, Dieve, jums reikiamu momentu
gėrio, kad jį, kai prireiks,
galėtumėt kitiems tylomis ar žodžiais atiduoti.
Išmokit mažųjų žingsnių meno!
Linkime daug meilės žmonėms, gyvenimui ir sau. 

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on linkedin
 • Pirma pamoka 8:00 – 8:45
 • Antra pamoka 8:55 – 9:40
 • Trečia pamoka 9:50 – 10:35
 • Ketvirta pamoka 10:55 – 11:40
 • Penkta pamoka 12:00 – 12:45
 • Šešta pamoka 12:55 – 13:40
 • Septinta pamoka 13:50 – 14:35
 • Pirma pamoka 8:00 – 8:45
 • Antra pamoka 8:55 – 9:40
 • Klasės valandėlė 9:45 – 10:15
 • Trečia pamoka 10:20 – 11:05
 • Ketvirta pamoka 11:25 – 12:10
 • Penkta pamoka 12:30 – 13:15
 • Šešta pamoka 13:25 – 14:10
 • Septinta pamoka 14:20 – 15:05
Skip to content