Vardas, pavardė Mokomojo dalyko pavadinimas, kvalifikacija
Monika AniščenkoŠokio mokytoja
Rita BarniškienėLietuvių kalbos ir literatūros, etnokultūros mokytoja metodininkė
Sigita BetingėAnglų kalbos mokytoja metodininkė
Algimantas BudrysDirektorius, fizikos mokytojas metodininkas
Rima ČesnauskienėLietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė
Ramutė DamulienėLietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė
Adelė DaržinskienėRusų kalbos mokytoja metodininkė
Dalia DaukšienėBiologijos mokytoja metodininkė
Kristina Duobaitė-PetkuvienėPsichologė, psichologijos mokytoja
Ligita ErminaitėAnglų kalbos mokytoja metodininkė
Daiva PaulikienėAnglų kalbos vyr. mokytoja
Darja GandzevičBiologijos mokytoja
Daiva GedgaudaitėMatematikos vyr. mokytoja
Dainora GedvilienėTeatro mokytoja
Vitalija GrimalienėDirektoriaus pavaduotoja ugdymui, neformalaus švietimo mokytoja
Renata GudienėMatematikos vyr. mokytoja
Ilona JasaitienėEtikos vyr. mokytoja
Sigita JuzaitienėGeografijos (ekonomikos) mokytoja metodininkė
Stanislava KajutienėIstorijos vyr. mokytoja
Vilchelma KaktienėAnglų kalbos mokytoja metodininkė
Birutė KaveckienėDirektoriaus pavaduotoja ugdymui, matematikos vyr. mokytoja
Elvyra KlovienėMatematikos mokytoja metodininkė
Aušra LatakėAnglų kalbos vyr. mokytoja, šiuo metu vaiko auginimo atostogose
Virginija LukavičienėMatematikos mokytoja metodininkė
Aloyzas LukavičiusFizikos mokytojas metodininkas
Aurelija LukočienėChemijos mokytoja metodininkė
Jolanta MažuknėLietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė
Andrius MotužisFizinio ugdymo mokytojas
Irena NorgėlienėBibliotekos vedėja, neformalaus švietimo mokytoja
Dovilė PečiulienėFizinio ugdymo vyr. mokytoja
Lietuvių kalbos mokytoja
Jolanta MieliauskienėIstorijos mokytoja metodininkė
Daiva PupinikienėInformacinių technologijų mokytoja metodininkė
Vaidotas RačkauskasIstorijos vyr. mokytojas
Viktoras RaibužisTechnologijų mokytojas metodininkas
Paulius RazgaitisFizikos vyr. mokytojas
Neringa SakalauskaitėDirektoriaus pavaduotoja ugdymui, prancūzų kalbos vyr. mokytoja
Rita SmilingienėSuaugusiųjų klasių anglų k. vyr. mokytoja
Inga SmulkienėAnglų k. vyr. mokytoja
Ilona StasytienėMatematikos vyr. mokytoja
Egidijus StasytisInformacinių technologijų mokytojas metodininkas
Virginija StupelienėRusų k., anglų k. vyr. mokytoja
Adelė ŠidlauskienėSuaugusiųjų klasių biologijos vyr. mokytoja
Vilma ŠidlauskienėLietuvių kalbos ir literatūros vyr. mokytoja
Ingrida TamošauskienėGeografijos (ekonomikos) mokytoja ekspertė
Eugenijus TimofejevasFizinio ugdymo vyr. mokytojas
Angelija VaičikauskienėTikybos vyr. mokytoja
Jolanta RaišutienėMuzikos mokytoja ekspertė
Gražina ValauskienėVokiečių kalbos vyr. mokytoja
Bronė ValužienėTechnologijų, dailės mokytoja metodininkė
Daiva VaškienėMatematikos vyr. mokytoja
Ilma ZaborskienėDailės, braižybos, technologijų vyr. mokytoja
Sigita ŽilinskienėChemijos mokytoja ekspertė, fizikos vyr. mokytoja
Astra VaškienėSocialinė pedagogė
  • Pirma pamoka 8:00 – 8:45
  • Antra pamoka 8:55 – 9:40
  • Trečia pamoka 9:50 – 10:35
  • Ketvirta pamoka 10:55 – 11:40
  • Penkta pamoka 12:00 – 12:45
  • Šešta pamoka 12:55 – 13:40
  • Septinta pamoka 13:50 – 14:35
  • Pirma pamoka 8:00 – 8:45
  • Antra pamoka 8:55 – 9:40
  • Klasės valandėlė 9:45 – 10:15
  • Trečia pamoka 10:20 – 11:05
  • Ketvirta pamoka 11:25 – 12:10
  • Penkta pamoka 12:30 – 13:15
  • Šešta pamoka 13:25 – 14:10
  • Septinta pamoka 14:20 – 15:05
Skip to content